Przegląd Tag Heuer Replika autaviasprawy i Tachymeter bezel oferują kombinację polerowane, szczotkowane i wypiaskowane wykończeń. pokrętło obejmuje ciągłe sekund o godzinie 9, 12-godzinny chronograf licznik na godzinie 6, a także 30 minut licznik chronografu godzinie 12. Czerwone spiekanych ręce poprawić czytelność. masywna koperta i Wkręt-down "easy-grip" korona łączyć, aby zapewnić odporność na wodę 200-metrowy. Siffert i Orange Boy są pseudonimy dla obu tych dwóch Tag Heuer Replika oczywiście. Siffert odnosi się do klasycznego autavia Heuer z białą tarczą, czarne tarcze chronograf sub i niektórych niebieskimi akcentami na tarczy, który był noszony przez legendarny szwajcarski kierowca wyścigowy Jo Siffert. Stąd biała tarcza i czarny wersja Wybiera podrzędne jest Siffert; jeden z wyjściem i pomarańczowymi akcentami czerni jest pomarańczowy Boy. Ten zegarek sportowy wygląd i oferuje profesjonalne funkcje zegarka nurkowania w przystępnej cenie.

Miguel Seabra, zaprzyjaźnionym dziennikarzem zegarek, który obejmuje również tenisa dla Eurosportu telewizora (można śledzić go na Facebooku tutaj), wykonane wszystkie te zdjęcia ze swoim iPhone i Instagram aplikacji. Ilekroć spotykam miguel na targach zegarków lub imprezy organizowanej przez markę, Miguel bierze strzały nadgarstka. zawsze! Jednak, jak widać jego praktyka opłaciła i jego zdjęcia są dziełem sztuki. Mam nadzieję, że oglądanie zdjęć Miguela. Miguel ... dzięki za pozwalając nam z nich korzystać!
jak widać, kocha pasek NATO i dlatego nosi większość swoich zegarków od odmiany tych pasków. widząc te zdjęcia przywrócić moją miłość do tego pięknego Tag Heuer autavia ponownego wydania i łaskotać chęć właścicielem jednego (po raz kolejny),. tag heuer carrera calibre 1887 łączy dwa ważne wydarzenia w historii Tag Heuer. 1887 jest rokiem Edouard Heuer wynalazł oscylującej koło zębate, co stanowi znaczący rozwój w dziedzinie chronografów. W projektowaniu Heuer, w zębnik służył do połączenia i rozłączenia lub start i stop, mechanizm chronografu.

kolekcja klasyki biorące pierwsze ponownych problemów z Monako, ale funkcjonalny Monza (i wspaniały Monza kaliber 36 z ruchem El Primero), a także, kilka modeli carrera i autavia był ostatnim modelem, by stać się częścią tej kolekcji. W nietypowo zabawy przenieść ze szwajcarskiego giganta, są jak powiew świeżego powietrza, kolorowo kontrastowym. moje pierwsze drogie zegarki repliki był klasycznym (i przez to mam na myśli, że jest z 1970 roku i nie jest to reedycja to kilka lat) autavia, rzadko jeden z ramką dekompresji. zdjęcia pokażemy zegarków autavia repliki zegarków dziś feature Miguel Seabra, zarówno na Siffert i pomarańcza Boy. To było smaczne "back-to-basics", z klasycznym wyglądem, chłodny szczegóły i odpowiedniej ilości dziedzictwa zadowolić kolekcjonerów Hardcore.