Galeria zdjęć – zobacz jak wygląda Figlówka oraz jej otoczenie
50436
page-template-default,page,page-id-50436,page-child,parent-pageid-50496,cabin-core-1.1,select-theme-ver-3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive

Jak wygląda Gospodarstwo Agroturystyczne Figlówka?

Zapraszamy Państwa do galerii zdjęć, w której prezentujemy nasz gościniec. Figlówka to nie tylko miejsca noclegowe, to również wiele innych ciekawych miejsc, które czekają na gości. Prezentujemy m.in. naszą salę weselną oraz przygotowywane dekoracje, salę kominkową, pokoje gościnne, a także otoczenie obiektu, w tym obszerną wiatę. Na terenie obiektu znajduje się wiele atrakcji, które umilają gościom pobyt, np. miejsce do wspólnego grillowania czy place zabaw dla dzieci. Dbamy o przytulny, rustykalny klimat w Figlówce, który przyciąga do nas gości z całego kraju. Nasz gościniec otwarty jest dla Państwa przez cały rok – zapewniamy piękne widoki zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

 

Aby osobiście przekonać się o urokach Figlówki, zapraszamy do rezerwacji miejsc. Jeśli mają Państwo pytania, prosimy o telefoniczny lub e-mailowy kontakt. Chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

 

  • All
  • Otoczenie Figlówki
  • Pokoje i domek
  • Sala Weselna
5-Copy-550x550
Sowa
Otoczenie Figlówki