Sala weselna
62
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-62,cabin-core-1.1,select-theme-ver-3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 
Wyjątkowy dzień w wyjątkowym miejscu

Sala weselna

Zorganizuj wesele w Figlówce!

Do Państwa dyspozycji oddajemy salę weselną. Inspiracją do jej aranżacji, było położenie Figlówki na szlaku zamków Gotyckich. W związku z klimatem jaki daje wystrój sali oraz samym jej otoczeniem, miejsce to jest świetną alternatywą dla sal biesiadnych usytuowanych w miastach.

Twoje wesele w Figlówce to:

Szalona zabawa, w rustykalnym klimacie, z dala od wzroku osób postronnych. Bajkowe widoki, oraz domowa atmosfera zapewniają niezapomniane chwile i każda zabawa nabiera kameralnego wymiaru. Serwujemy tradycyjną polską kuchnie jak również potrawy wegetariańskie. Mamy standardowe menu, które wcześniej omawiamy z Klientem. Posiadamy rustykalną wiatę gdzie organizujemy niezapomniane uroczystości ślubne.

Zapraszam na naszą stronę weselną na facebooku, gdzie możecie się Państwo zapoznać z recenzjami oraz zobaczyć zdjęcia z wesel w Figlówce.

Niepowtarzalny klimat

Z dala od przypadkowych osób czy hałasu miasta

Piękne widoki

Dzięki, którym cała otoczka wesela nabierze dodatkowe, wspaniałego klimatu

Domowa atmosfera

Każda zabawa nabiera kameralnego wymiaru i zapewnia nie zapomniane chwile.

Spodobała Ci się możliwość zorganizowania Twojej imprezy okolicznościowej w Figlówce?

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ NA BEZPŁATNE OBEJRZENIE SALI!