RODO - Figlówka Gospodarstwo Agroturystyczne
51124
page-template-default,page,page-id-51124,cabin-core-1.1,select-theme-ver-3.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vertical_menu_enabled, vertical_menu_width_290,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.8.0,vc_responsive
 
Klauzula informacyjna

RODO

Polityka Prywatności w Gościńcu Figlówka

Klauzula informacyjna

o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), zwane RODO.

 

Informujemy, że:

 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest: Gościniec Figlówka Paweł Rzemieniec z siedzibą w Laskowicach 56, 82-550 Prabuty
 2. Dane osobowe w postaci nazwiska, imienia i danych kontaktowych przetwarzane są w celu rezerwacji noclegu, usług hotelarskich jak również w celu realizacji zadań, wynikających z zawartych umów. Przetwarzanie danych osobowych obejmuje również wypełnianie przez nas jako Administratora i Usługodawcy obowiązków prawnych względem organów publicznych.
 3. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania usługi oraz realizacji zadań wynikających z konkretnej umowy. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe realizowanie ww. zadań.
 4. Dodatkowo po wyrażeniu zgody przez gościa, Jego dane będą przetwarzane w celach marketingowych w zakresie udzielonej zgody. Dane również mogą podlegać profilowaniu w zakresie udzielonej zgody.
 5. Przetwarzanie danych wizerunkowych polega na zamieszczeniu zdjęć na portalu społecznościowym (facebooku) i wymaga dodatkowej zgody.
 6. Panstwa dane mogą zostać udostępnione lub przekazane na podstawie umowy powierzenia następującym kategoriom odbiorców:
 7. firmom świadczącym usługi wsparcia IT
 8. firmie świadczącej usługi obsługi księgowej
 9. firmie świadczącej obsługę prawną
 10. Dane zebrane na potrzeby świadczenia usług hotelarskich oraz związanych z innymi umowami zawartymi będą przetwarzane przez okres określony w przepisach prawa, a w przypadku danych zebranych na podstawie zgody, do czasu jej odwołania.
 11. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych
 12. Administrator danych nie przekazuje danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 13. Administrator Panstwa danych dokłada wszelkich staran w celu ich ochrony.

 

Administrator Danych Osobowych